Přihlásit | Registrovat se

Zpět do diskuze
Za obsah příspěvků nenesou organizátoři Trampského širáku žádnou odpovědnost a vyhrazují si právo mazat příspěvky vulgární, nenávistné, nezákonné, obsahující neplacenou reklamu a také ty, které nijak nesouvisí s festivalem.

Katka

E-mail

27.08.2018, 14:17
 

Hrůzy Medúzy, ale jinak skvělé!!!

Děkujeme za skvělý festival. Moc jsme si to i přes déšť užili. Malá velká výtka pořadatelům... Medúzy alias Country Ladies jsou asi hodně dobré kámošky, na festival však už prosím neee.. Byl to mazec 😉 Jinak děkujeme ❤

Radek

E-mail

28.08.2018, 06:05

@ Katka
 

Hrůzy Medúzy, ale jinak skvělé!!!

No vidíš Katko,co člověk, to názor.Naší partě se zrovna Medúzy líbily moc.Jejich vlastní texty byli vtipné i k zamyšlení. A že byly dobré,o tom svědčil ohlas obecenstva .Za naší partu bychom je viděli opět rádi.

jarda

E-mail

28.08.2018, 09:45

@ Radek
 

Hrůzy Medúzy, ale jinak skvělé!!!

Souhlasím s tím, že Meduzy byly, ne hrozné, ale jejích vystoupení mělo být třeba hned ve 12 hodin...

Jindra

E-mail

28.08.2018, 11:54

@ Katka
 

Hrůzy Medúzy, ale jinak skvělé!!!

Mně se Medúzy moc líbily. Jednak proto, že hrajou skvěle a pěkně jim to zpívá, jednak to byla žánrová změna, která mě potěšila

S

28.08.2018, 17:52

@ Katka
 

Hrůzy Medúzy, ale jinak skvělé!!!

Tak Schovanky jsou jen jedny a kdo je viděl naživo tak musí potvrdit že jsou pořád špica, no a ty Medůzy taky dost zaříz ten zvukař-seděli jsme jako vloni až na hoře uprostřed a tam nebylo toho moc slyšet,to samý Rangers Band zvuk oproti lonsku poloviční-nevím co ten zvukář s tím dělal ale perfektně jsme slyšeli Vojtaano ,Mládka,Žalmana,Rudu,Hopáci,Kamelot a jakž takž Nezmaři.

Pavel T.

E-mail

21.09.2018, 18:46

@ S
 

Hrůzy Medúzy, ale jinak skvělé!!!

Zdravím všechny. Jen se prostě musím přidat k tomuto příspěvku.

Na širáku jsem byl letos po třetí za sebou, a protože jsme s manželkou trochu muzikanti a máme rádi kvalitně nazvučenou hudbu, všímáme si možná víc než jiní práce zvukařů. Letos jsme si našli místečko hned za zvukařovým šapitem a tam jsme oba dva dny přečkali. Zjistili jsme jednu velice zásadní věc, se kterou Vás chci seznámit.
Zvukaři byli celkem tři a průběžně se střídali, ale v sobotu odpoledne jeden z nich odešel. Ten zvučil dobře, jednomu z těch dvou to taky šlo dobře. Během jedné písničky to naladil, a pak už jen něco trochu pošteloval a byl z toho hezký zvuk po celé vystoupení. Bohužel kapely Country Ladies, Medúzy, Rangers a ke konci Kamelot zvučil ten druhý a bylo to sakra znát. Vůbec si s tím nevěděl rady, pořád s něčím hejbal a nikdy nedosáhl zvuku jako jeho kolega. Možná i proto zněli tyto kapely né úplně nejlépe. Každopádně na zvukové kvalitě jejich vystoupení se poměrně silně negativně podepsal právě zvukař.(toť můj kritický názor)
Když jsme pak celý nedočkavý čekali na Kamelot, s hrůzou jsme zjistili, že je bude zvučit právě tento a měli jsme po chuti. Naše obavy se naplnili po první písni, která prostě nebyla ono, naštěstí po druhé písničce dorazil na místo zvuku starší pán, který pomáhal Kamelotu připravovat věci na podiu a převzal zvučení kapely do svých rukou (zřejmě to taky nemohl poslouchat a zasáhl), a hned to bylo poznat a my si mohli užít hezký poslech. A co se týká Žalmana, tak ten si pro jistotu dovezl zvukaře svého i s vlastním mixážním pultem a vlastníma mikrofonama, a jak jsme všichni slyšeli, byl to zvuk jak ze studia.
Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat všem pořadatelům za krásný festival, a apeloval bych na pořadatele či šéfa zvukařů, aby konkrétního zvukaře "nešiku" nechali připravovat podium či svítit, a zvučení převzali zmiňovaný dva šikovní napořád. Měli jsme dokonce pocit, že když zvučel nešika, tak jeho šikovnej kolega to slyšel taky, ale jakoby se bál či styděl mu něco říct nebo mu do toho zasáhnout. Nutno ještě podotknout že po celé tři ročníky jsou zvukaři stále stejní a i loni jsme pozorovali značné rozdíly v kvalitě nazvučení a v šikovnosti či nešikovnosti těchto mistrů zvuku.

Jen pro případné oponenty uvádím, že jako muzikant jsem si vědom zvukařovi poučky, že co kapela na podiu vyloudí či nevyloudí zvukař nezachrání, ale dle mého názoru může zvukař hodně pokazit.

Krásné dny.
Pavel T.

Petra

29.08.2018, 00:20

@ Katka
 

Hrůzy Medúzy, ale jinak skvělé!!!

Opravdu nevím, jestli Medúzy a Country Ladies jsou nebo nejsou kamarádky nebo v jiném vztahu, ale já se musím přidat k příspěvku, který tady zazněl, co člověk to jiný názor a jiný vkus. Mně se kapela Country Ladies fakt líbila a ostatním taky.

Lukáš Milota

E-mail

25.02.2019, 13:39

@ Katka
 

Hrůzy Medúzy, ale jinak skvělé!!!

Respektuji váš názor, ale Medůzy byly dle mého názoru úžasné. Skvělá houslistka. Fajnové a energické baby! Opakovat! Opakovat! L.

Zpět do diskuze
98 vzkazů v 39 tématech, 7 registrovaných uživatelů, 1 uživatelů online (0 registrovaných, 1 návštěvníků)
Archiv drbárny | Kontaktovat správce
běží na ChytrýAdmin.cz