Přihlásit | Registrovat se

Zpět do diskuze
Za obsah příspěvků nenesou organizátoři Trampského širáku žádnou odpovědnost a vyhrazují si právo mazat příspěvky vulgární, nenávistné, nezákonné, obsahující neplacenou reklamu a také ty, které nijak nesouvisí s festivalem.

Bohumila Kábrtová

06.09.2021, 14:37
 

Zhodnocení 2021

Dobrý den, na 18.ročníku jsem byla jen v sobotu ( jinak jezdím pravidelně) a byla jsem zklamaná. Záchody plné již ve 14 hodin, večer se kolem nich šířil zápach, slunce pražilo a být na něm od 12 do 16:30 ( schovalo se konečně za stromy) bylo vyčerpávající - nechápu proč se nezastřešilo, a přitom monstrum na zastřešení neumožňuje vidět na podium z boku, zvuk při vystoupení Karla Plíhala tragédie, nebylo vůbec slyšet, při vystoupení Five Leaf Clover naopak, strašně silné , škoda, oba koncerty mohly být skvělé. Bohužel nás to tak odradilo, že jsme utekli ( na záchod v té tmě bychom si už opravdu netroufli) ještě před Marien, na které jsme se přitom velice těšili. Cena lístku na sobotu 600 Kč, restaurace zavřena ve 21.00 a možná by šlo napsat ještě další, ale myslím, že toto stačí. Skvělý Pavel Lohonka, jen bohužel na plném slunci:( Chudinky ty malé děti.

Jiří Tintěra

E-mail

07.09.2021, 10:29

@ Bohumila Kábrtová
 

Zhodnocení 2021

Na ozvučení Karla Plíhala nese částečně vinu i sám autor svým trochu "uspávacím" projevem.. Irský rock byl na můj vkus opravdu předimenzovaný..Jinak vynikající Samson, Fleret, Rangers... Jen nechápu proč nesměli Flereti dát přídavek, když Žalman jej dostal...

Placák

E-mail

07.09.2021, 21:04

@ Bohumila Kábrtová
 

Zhodnocení 2021

On to o té plachtě psal Sampej na úvodní straně.
Že firma, která dělá udržbu zaplachtovani, tak nebyla ani po 6ti měsících zakázku dodat.

Petr C.

E-mail

07.09.2021, 23:14

@ Bohumila Kábrtová
 

Zhodnocení 2021

No mě to zas tak hrozné nepřišlo.
S tím přepálením Five Leaf Clever souhlasím, to opravdu nemuselo být tak nahlas. Nevím, kde jste seděli, já jsem Karla Plíhala slyšel dobře.

Že nebude zastřešení, na to Sampaj upozorňoval předem.
Od té doby co zavedli předpovědi počasí, internet a podobné vymoženosti, se dá na počasí na místě kam jedu připravit. Nehledě na to, že čundrák, tramp apod. by měl umět rozmary počasí zvládat a být připraven na nenadálé zvraty.
Já jsem si bez ohledu na předpověď vzal jako vždycky pláštěnku - aspoň jsem měl na čem sedět. Beru-li si někam děti, vybavím je podobně jako sebe, případně lépe, nejsou ještě tak zocelené (pracuje se na tom).
Kadibudku jsem navštívil vícekrát a nikdy jsem na žádnou přeplněnou ani špinavou nenarazil, akorát celkem brzo došel papír - ale když má někdo sebou vlastní, tak ho nezaskočí ani tohle.
Od té doby, co vynalezli baterky, čelovky a jiné přenosné druhy svítidel se dá návštěva kadibudky zvládnout i potmě. Mobilem bych si radši na takovém místě nesvítil, nebo bych si sakra pohlídal, aby mi nespadl kam nemá.

Program jako takový se mi líbil, kdo nepotěšil, aspoň nezarmoutil.
Akorát Hudlaři, když hráli u ohně, by si mohli uvědomit, že hrajou bez aparatury a nebát se trochu opřít do nástrojů a do hlasivek - na druhé straně ohniště už jim muselo být houby rozumět, pokud tam byli vůbec slyšet.

Co vadilo mě:
Moc mi nesedlo to Sampajovo hudební překvápko.
Býval trochu větší výběr věcí na jídlo.
S cenou 120 korun za 1/4 kuřete to chlapci trochu přepískli, za 125 se v Brně u hlaváku prodává celé.
Někam se ztratila hustopečská mandlovice, přejmenovaná mezitím na mandlovku.
Jinak bez připomínek.Do budoucna bych se zamyslel nad oddrenážováním spodní části areálu, i když nepršelo, bylo dole u stánků celkem mokro a u zdravotnického stanu se ten terén taky pěkně pohupoval - tam by stačila čtvrthodinová přeháňka a byla by z toho zase bažina jako v minulých letech.
Sampaj musí být na ty svoje dodavatele tvrdší, aby si s ním nevytírali kdejaký otvor - nosní dírky například. Kdyby s tím chtěl poradit nebo pomoct, stačí sem napsat.

Kvíťa

08.09.2021, 22:20

@ Petr C.
 

Zhodnocení 2021

Dobrý večer, program skvělý. Záchody byly opravdu hrozné! Kdyby tam byl aspoň jeden normální záchod, třeba za poplatek. Nehledě na to, jak pak vypadá okolí, nechtěla bych to uklízet.

martin

09.09.2021, 16:32

@ Petr C.
 

Zhodnocení 2021

Ahoj, v tom jídle s tebou naprosto souhlasím, ceny byly naprosto nepřiměřené klobása v pátek za 6O,-Kč a sobotu za 80,-Kč, 3 knedlíčky s trochou zelí za 120,-Kč?. Navíc mi vadila naprostá nemožnost si vybrat na co mám chuť. Dříve ta variabilnost v nabídce byla daleko pestřejší (nejen od jedné firmy). Stejně to platí i o pivu, ne každému chutná Chotěboř. Slyšel jsem názory od lidí se kterými se tam potkávám několik let, že si na další ročník vezmou svoje lahvové. Vím, že se není možné se zavděčit každému, ale myslím že by toto stálo za zamyšlení.

Michal Solnický

E-mail

09.09.2021, 11:07

@ Bohumila Kábrtová
 

Zhodnocení 2021

Tak já bych to jako tak špatný jako celek nehodnotil. Ano záchody byly hrozný, ale to ostatně tak na festivalech bývá. Je ostatně na pořadatelích, zda chtějí mít znečistěný celé okolí areálu.
Jinak k programu :
Tak NEPŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ si opravdu mohl ten Sampaj odpustit. Já chápu, že mezi vystoupeními těch skvělých kapel a interpretů musí být nějaká vata, ale jistě by se v okolí na Vysočině našlo spousta místních kapel v žánru FCT které by si rádi na širáku zahráli.
No ale jinak je třeba si uvědomit, že tam odehrálo spousta muzikantů opravdu dobře a lístky na jejich normální koncerty stojí řádově okolo 300 až 500 Kč. K tomu nazvučení (a že jsem se tím kdysi dost zabýval) tak celkově to bylo velmi dobré. To že Karel Plíhal má rád komornější projev a vysloveně nesnáší když mu na koncertě řvou opilci je již dávno známé a tak to nebylo asi tak moc zvukařovo vina, prostě to tak Karel Plíhal chtěl.
Skupina Five Leaf Clover asi zase chtěla, aby byl ten zvuk co nejsilnější, je to vice méně rock, tak to k tomu patří.
Jinak s jídlem a pitím to je spíš na stánkařích, ale v restauraci bylo jídlo a pití velmi dobré.

Milda

13.09.2021, 19:32

@ Michal Solnický
 

Zhodnocení 2021

zmiňujete ceny stánkařů tak bych ještě dodal: chleba se škvarkovou pomazánkou za 40 ,půlka za 25 Nehoráznost !!!

Randoph

E-mail

11.09.2021, 12:18

@ Bohumila Kábrtová
 

Zhodnocení 2021

Děcka.

Nemohu kritizovat dokud pro to neco neudělám. Sampaj udělal a dost. Zachody byly, jidlo bylo spaní taky. Tak dopr. Jste trempici.????
Já si to moc užil. A Plihal? Normální. Čo,ako . Tak po probděle noci bylo stejně po mě...... Tak jsem se vykecal a kamaradi BUĎTE POZITIVNI-Medialni masáž vás zasáhla víc než myslíte. Diky pokud jste to dočetli. Za mě dobrý.
Dobrodruh RUDOLPH

Placák

E-mail

11.09.2021, 20:02

@ Randoph
 

Zhodnocení 2021

Souhlas, já si to vždy užívám s kamarády. Pohoda a zapomenout na práci a orazit si.
Jo, Plihal je prostě takový. Už ho znám takového snad 30 let.
Tak že, jak říkaš nejsme z cukru a buďme rádi, že Sampej pořádá takový festival.
??

Libor

05.10.2021, 21:44

@ Bohumila Kábrtová
 

Zhodnocení 2021

Širák byl opět skvělý jako vždy.Jaké si to uděláme, takové to máme. WC,stánkaři,ceny, všude stejné, neřešíme. Jedeme za muzikou a odpočinkem a to klaplo na 100%. Počasí nádherné. Karel Plíhal se v jeho věku měnit nebude, vystoupení nemělo chybu i když je pravda, že jsme museli napínat uši ? Celkově výborný program, díky Sampaji. Jen tak dál.

Zpět do diskuze
344 vzkazů v 124 tématech, 7 registrovaných uživatelů, 7 uživatelů online (0 registrovaných, 7 návštěvníků)
Archiv drbárny | Kontaktovat správce
běží na ChytrýAdmin.cz